Kontenery ABROLL, CITYKontenery ABROLL, CITY

Firma ELKOPLAST CZ z roczną produkcją ponad 2000 szt. należy do czołowych producentów kontenerów dużej pojemności w Republice Czeskiej. Produkujemy klasyczne otwarte, zamknięte lub specjalne kontenery Abroll w nowo uruchomionym zakładzie produkcyjnym w miejscowości Bruntál (otwarto w 2001 roku) na powierzchni ok. 29000 m2. Zakład jest stopniowo modernizowany i dzięki nowym inwestycjom wciąż się rozrasta.

Zasadnicza część produkcji jest przeznaczona na eksport. Eksportowane są najczęściej kontenery wyprodukowane według niemieckiej normy DIN 30722 lub francuskiej NF R 17-108. Nasze kontenery można dziś zobaczyć w 14 krajach europejskich tam, gdzie trzeba efektywnie magazynować lub transportować duże objętości materiału. Wyroby firmy ELKOPLAST CZ odnoszą sukcesy dzięki wysokiej wartości użytkowej i jakości wykonania.

Inwestując w nowoczesną technologię produkcji i racjonalizację procesu produkcji chcemy długoterminowo wspierać zapewnienie ekonomicznego i bezpiecznego postępowania z odpadami. Częścią zakładu produkcyjnego jest biuro konstrukcyjne z nowoczesnym oprogramowaniem Autodesk Inventor Series, dzięki któremu wykonujemy wszystkie wersje według życzenia klienta operatywnie, łącznie z przygotowaniem dokumentacji technicznej lub modeli 3D.

Rafał Zysk
Kontaktujte našeho obchodníka!

Czy masz pytanie dotyczące produktu?

Twoje dane osobowe przesyłane za pośrednictwem tego formularza będą służyć wyłącznie do zgłoszenia Twojej prośby. Polityka prywatności

Ustawienia prywatności i plików cookie

Zgadzając się na udostępnianie danych, przekazujesz nam informacje potrzebne do ulepszenia, analizy i marketingu w tych witrynach. Wyrażasz również zgodę na przekazywanie danych podmiotom trzecim oraz poza UE. Oświadczamy, że podane przez Państwa informacje są zabezpieczone przed nadużyciem.