Kontenery ABROLL, CITYKontenery ABROLL, CITY

Firma ELKOPLAST CZ z roczną produkcją ponad 2000 szt. należy do czołowych producentów kontenerów dużej pojemności w Republice Czeskiej. Produkujemy klasyczne otwarte, zamknięte lub specjalne kontenery Abroll w nowo uruchomionym zakładzie produkcyjnym w miejscowości Bruntál (otwarto w 2001 roku) na powierzchni ok. 29000 m2. Zakład jest stopniowo modernizowany i dzięki nowym inwestycjom wciąż się rozrasta.

Zasadnicza część produkcji jest przeznaczona na eksport. Eksportowane są najczęściej kontenery wyprodukowane według niemieckiej normy DIN 30722 lub francuskiej NF R 17-108. Nasze kontenery można dziś zobaczyć w 14 krajach europejskich tam, gdzie trzeba efektywnie magazynować lub transportować duże objętości materiału. Wyroby firmy ELKOPLAST CZ odnoszą sukcesy dzięki wysokiej wartości użytkowej i jakości wykonania.

Inwestując w nowoczesną technologię produkcji i racjonalizację procesu produkcji chcemy długoterminowo wspierać zapewnienie ekonomicznego i bezpiecznego postępowania z odpadami. Częścią zakładu produkcyjnego jest biuro konstrukcyjne z nowoczesnym oprogramowaniem Autodesk Inventor Series, dzięki któremu wykonujemy wszystkie wersje według życzenia klienta operatywnie, łącznie z przygotowaniem dokumentacji technicznej lub modeli 3D.

Rafał Zysk
Skontaktuj się z naszym handlowcem!

Czy masz pytanie dotyczące produktu?

Twoje dane osobowe przesyłane za pośrednictwem tego formularza będą służyć wyłącznie do zgłoszenia Twojej prośby. Polityka prywatności

Ustawienia prywatności i plików cookie

Zgadzając się na udostępnianie danych, przekazujesz nam informacje potrzebne do ulepszenia, analizy i marketingu w tych witrynach. Wyrażasz również zgodę na przekazywanie danych podmiotom trzecim oraz poza UE. Oświadczamy, że podane przez Państwa informacje są zabezpieczone przed nadużyciem.