Strona główna

Przegląd naszych produktów

Dowiedz się więcej o naszej firmie

O firmie

ELKOPLAST CZ s.r.o. to czeska firma produkcyjna z ponad 20-letnią tradycją w branży wyrobów do zbiórki, sortowania i transportu odpadów.

W naszej ofercie znajdują się również zbiorniki na deszczówkę, dwupłaszczowe zbiorniki na ropę naftową i inne ciecze oraz pojemniki na piasek i sól.

 

Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

Już na początku działalności w 1991 roku udało nam się osiągnąć dobrą pozycję na wymagających europejskich rynkach w branży produktów do gospodarowania odpadami. Nasi klienci doceniają nasz kompleksowy asortyment, wysoką jakość produktów oraz indywidualne i profesjonalne podejście do ich potrzeb. Regularnie bierzemy udział w najbardziej prestiżowych europejskich targach gospodarki odpadami.

Technologia

W naszych trzech zakładach produkcyjnych z certyfikatami ISO dysponujemy technologiami obrotowego odlewania tworzyw, produkcji laminatów szklanych oraz spawów stalowych (m.in. wypalanie CNC, zaginanie, spawanie MIG/MAG).

Co nowego?

Udział w targach branżowych

Ifat Munich

Ifat Munich

30.5. - 3. 6. 2022

Zapraszamy do odwiedzenia Grupy Elkoplast na największych targach w zakresie szeroko rozumianej gospodarki odpadami - IFAT.
IFAT to wiodące na świecie targi gospodarki wodnej, ściekowej, odpadowej i surowcowej.
Termin:
30 maja – 3 czerwca 2022 | Monachium-Niemcy
Stoisko:
A5 205/304.
Kontejner Czołowy Europejski
producent
Medaile Posiadacz certyfikatu
ISO 9001, 14001
Kamion Ogólnoeuropejska
transport ciężki