Kontenery Abroll lekkie (ABR-WD)

Dla zapewnienia efektywności przewozów i z uwzględnieniem duży wahań cen surowców od 2006 roku zajmujemy się rozwojem i produkcją kontenerów lekkich. Obecnie oferujemy kompletny typoszereg kontenerów o pojemności od 7 do 50 m3, z których korzystają dziesiątki firm w Europie do przewozu najróżniejszych rodzajów odpadów. Rozwiązanie konstrukcyjne i minimów szwów spawanych gwarantuje wysoką wytrzymałość i długą żywotność.

W celu uzyskania najkorzystniejszej relacji masa – nośność stosujemy wyłącznie stale wyższych gatunków. Różne charakterystyki użytych materiałów umożliwiają wybór idealnego połączenia z uwzględnieniem ekonomiki eksploatacji, żywotności kontenera i jego ceny.

Specyfikacja:

  • według normy niemieckiej (DIN 30 722) lub francuskiej (NF R 17-108),
  • wyprodukowany z materiałów o wyższej wytrzymałości, min 40 % wyższa wytrzymałość, niż standardowo stosowane materiały,
  • masywne lamowanie,
  • stabilność burt zapewniona dzięki przetłoczeniom,
  • zaokrąglone połączenie burt i wyciągnięte podłogi.

Więcej informacji Ulotka PDF do pobrania.

Galeria fotograficzna

Rafał Zysk
Skontaktuj się z naszym handlowcem!

Czy masz pytanie dotyczące produktu?

Twoje dane osobowe przesyłane za pośrednictwem tego formularza będą służyć wyłącznie do zgłoszenia Twojej prośby. Polityka prywatności

Ustawienia prywatności i plików cookie

Zgadzając się na udostępnianie danych, przekazujesz nam informacje potrzebne do ulepszenia, analizy i marketingu w tych witrynach. Wyrażasz również zgodę na przekazywanie danych podmiotom trzecim oraz poza UE. Oświadczamy, że podane przez Państwa informacje są zabezpieczone przed nadużyciem.