Kontenery Abroll lekkie (ABR-WD)

Dla zapewnienia efektywności przewozów i z uwzględnieniem duży wahań cen surowców od 2006 roku zajmujemy się rozwojem i produkcją kontenerów lekkich. Obecnie oferujemy kompletny typoszereg kontenerów o pojemności od 7 do 50 m3, z których korzystają dziesiątki firm w Europie do przewozu najróżniejszych rodzajów odpadów. Rozwiązanie konstrukcyjne i minimów szwów spawanych gwarantuje wysoką wytrzymałość i długą żywotność.

W celu uzyskania najkorzystniejszej relacji masa – nośność stosujemy wyłącznie stale wyższych gatunków. Różne charakterystyki użytych materiałów umożliwiają wybór idealnego połączenia z uwzględnieniem ekonomiki eksploatacji, żywotności kontenera i jego ceny.

Specyfikacja:

  • według normy niemieckiej (DIN 30 722) lub francuskiej (NF R 17-108),
  • wyprodukowany z materiałów o wyższej wytrzymałości, min 40 % wyższa wytrzymałość, niż standardowo stosowane materiały,
  • masywne lamowanie,
  • stabilność burt zapewniona dzięki przetłoczeniom,
  • zaokrąglone połączenie burt i wyciągnięte podłogi.

Więcej informacji Ulotka PDF do pobrania.

Galeria fotograficzna

Czy masz pytanie dotyczące produktu?

Twoje dane osobowe przesyłane za pośrednictwem tego formularza będą służyć wyłącznie do zgłoszenia Twojej prośby. Polityka prywatności

Ustawienia prywatności i plików cookie

Zgadzając się na udostępnianie danych, przekazujesz nam informacje potrzebne do ulepszenia, analizy i marketingu w tych witrynach. Wyrażasz również zgodę na przekazywanie danych podmiotom trzecim oraz poza UE. Oświadczamy, że podane przez Państwa informacje są zabezpieczone przed nadużyciem.