Zbiornik Terranova 275

Zbiornik Terranova 275 photo

Plastikowe zbiorniki dekoracyjne TERRANOVA o pojemności 275 litrów są praktyczne i jednocześnie zaprojektowane i wykonane tak, by idealnie uzupełniły wygląd Twojego ogrodu. Zbiornik ten zbiera wodę deszczową z dachu budunku, umożliwiając jej gromadzenie i późniejsze wykorzystanie na przykład w porze suchej.  Dzięki takiemu rozwiązaniu Ty zaoszczędzisz pieniądze na darmowym podlewaniu, a Twój ogród zyska wodę! Woda deszczowa jest w dodatku bardziej odpowiednia do podlewania ogrodu niż ta kranowa,  oczyszczana chemicznie. Używanie wody deszczowej do nawadniania ogrodu zmniejsza w znaczym stopniu zużycie wody pitnej, tzw. kranowej.

  • Wysokiej jakości materiał
  • Duża objętość przy niewielkich wymiarach
  • W zestawie znajduje się uszczelka wlotu DN 19/32
  • Materiał w 100% nadający się do recyklingu
  • Materiał odporny na promieniowanie UV zapewnia długą żywotność i stabilność koloru

Kolor szary.

Wymiary:

Typ Długość Szerokość Wysokość Objętość Waga
TERRANOVA 275 800 mm 400 mm 1050 mm 275 l 11 kg

 

Mariusz Urlik
Kontaktujte našeho obchodníka!

Martyna Samsel
Kontaktujte našeho obchodníka!

Czy masz pytanie dotyczące produktu?

Twoje dane osobowe przesyłane za pośrednictwem tego formularza będą służyć wyłącznie do zgłoszenia Twojej prośby. Polityka prywatności

Ustawienia prywatności i plików cookie

Zgadzając się na udostępnianie danych, przekazujesz nam informacje potrzebne do ulepszenia, analizy i marketingu w tych witrynach. Wyrażasz również zgodę na przekazywanie danych podmiotom trzecim oraz poza UE. Oświadczamy, że podane przez Państwa informacje są zabezpieczone przed nadużyciem.