Zbiornik ARCTIC-LUXURY 350

Dekoracyjny zbiornik do wody deszczowej z tworzywa sztucznegoARCTIC LUXURY o pojemności 350 litrów jest praktycznym i designerskim uzupełnieniem Twojego ogrodu. Zbiorniki LUXURY mają pastelowe kolory, ich specjalne wykończenie powierzchni może zmieniać wygląd zbiornika w zależności od kąta padania światła. Zbiornik zbiera wodę deszczową z dachu domu, umożliwiając wykorzystanie zasobów naturalnych nawet w porze suchej, aby zaoszczędzić budżet rodzinny. Woda deszczowa jest lepsza do użycia  w ogrodzie niż woda oczyszczona chemicznie w oczyszczalni. Używanie wody deszczowej zmniejsza również zużycie ilość wody pitnej.

  • Powierzchnia wykonana z wysokiej jakości materiału o specjalnej ryflowanej fakturze
  • Wysokiej jakości materiał
  • Duża objętość przy niewielkich wymiarach
  • W zestawie znajduje się uszczelka wlotu DN 19/32
  • Materiał w 100% nadający się do recyklingu
  • Materiał odporny na promieniowanie UV zapewnia długą żywotność i stabilność koloru

Kolor biały.

Wymiary:

Typ Długość Szerokość Wysokość Objętość Waga
ARCTIC LUXURY 350 620 mm 620 mm 1500 mm 350 l 15 kg

 

Galeria fotograficzna

Czy masz pytanie dotyczące produktu?

Twoje dane osobowe przesyłane za pośrednictwem tego formularza będą służyć wyłącznie do zgłoszenia Twojej prośby. Polityka prywatności

Ustawienia prywatności i plików cookie

Zgadzając się na udostępnianie danych, przekazujesz nam informacje potrzebne do ulepszenia, analizy i marketingu w tych witrynach. Wyrażasz również zgodę na przekazywanie danych podmiotom trzecim oraz poza UE. Oświadczamy, że podane przez Państwa informacje są zabezpieczone przed nadużyciem.