Wał wodomierza 100/140

Szyb wodomierza ze stopniami i pokrywą. Konstrukcja szybu jest całkowicie samonośna i nie wymaga betonowania. Wystarczy ustawić go na ubitym podłożu i przykryć przesortowaną ziemią (bez ostrych kamieni i innych przedmiotów). Dzięki temu koszty budowy zostaną znacznie obniżone.

Wał wykonany jest z materiału PE pierwszego gatunku metodą formowania rotacyjnego. Konstrukcja nie posiada spawów, a do produkcji nie używamy materiałów pochodzących z recyklingu. Nasze wały nie ulegają degradacji przez lata.

W zestawie znajduje się również osłona zabezpieczająca, po której można chodzić, na poziomie podłoża (kołnierz + pokrywa).

Zalety:

  • formowaniu rotacyjnym i bez szwów, więc nie ma ryzyka pękania
  • wytrzymałość dzięki pełnemu poziomemu żebrowaniu
  • antypoślizgowe schody kompozytowe zapewniające znacznie większe bezpieczeństwo w porównaniu do konwencjonalnych schodów zintegrowanych z PE.
Typ Średnica  Wysokość Waga
Trzpień wodomierza 100/140 1140 mm 1537 mm 65 kg

 

Galeria fotograficzna

Mariusz Urlik
Skontaktuj się z naszym handlowcem!

Czy masz pytanie dotyczące produktu?

Twoje dane osobowe przesyłane za pośrednictwem tego formularza będą służyć wyłącznie do zgłoszenia Twojej prośby. Polityka prywatności

Ustawienia prywatności i plików cookie

Zgadzając się na udostępnianie danych, przekazujesz nam informacje potrzebne do ulepszenia, analizy i marketingu w tych witrynach. Wyrażasz również zgodę na przekazywanie danych podmiotom trzecim oraz poza UE. Oświadczamy, że podane przez Państwa informacje są zabezpieczone przed nadużyciem.