Wał wodomierza 100/140

Szyb wodomierza ze stopniami i pokrywą. Konstrukcja szybu jest całkowicie samonośna i nie wymaga betonowania. Wystarczy ustawić go na ubitym podłożu i przykryć przesortowaną ziemią (bez ostrych kamieni i innych przedmiotów). Dzięki temu koszty budowy zostaną znacznie obniżone.

Wał wykonany jest z materiału PE pierwszego gatunku metodą formowania rotacyjnego. Konstrukcja nie posiada spawów, a do produkcji nie używamy materiałów pochodzących z recyklingu. Nasze wały nie ulegają degradacji przez lata.

W zestawie znajduje się również osłona zabezpieczająca, po której można chodzić, na poziomie podłoża (kołnierz + pokrywa).

Zalety:

  • formowaniu rotacyjnym i bez szwów, więc nie ma ryzyka pękania
  • wytrzymałość dzięki pełnemu poziomemu żebrowaniu
  • antypoślizgowe schody kompozytowe zapewniające znacznie większe bezpieczeństwo w porównaniu do konwencjonalnych schodów zintegrowanych z PE.
Typ Średnica  Wysokość Waga
Trzpień wodomierza 100/140 1140 mm 1537 mm 65 kg

 

Galeria fotograficzna

Mariusz Urlik
Kontaktujte našeho obchodníka!

Czy masz pytanie dotyczące produktu?

Twoje dane osobowe przesyłane za pośrednictwem tego formularza będą służyć wyłącznie do zgłoszenia Twojej prośby. Polityka prywatności

Ustawienia prywatności i plików cookie

Zgadzając się na udostępnianie danych, przekazujesz nam informacje potrzebne do ulepszenia, analizy i marketingu w tych witrynach. Wyrażasz również zgodę na przekazywanie danych podmiotom trzecim oraz poza UE. Oświadczamy, że podane przez Państwa informacje są zabezpieczone przed nadużyciem.