Przenośne zbiorniki na paliwoPrzenośne zbiorniki na paliwo

Zbiorniki na olej napędowy ELKOPLAST są przeznaczone do bezpiecznego przechowywania oraz kontrolowanego wydawania oleju napędowego oraz innych produktów ropopochodnych. Przeznaczone dla wszystkich firm, które potrzebują wygodnego dostępu do oleju napędowego po cenach hurtowych (przewoźników, rolników, zakładów produkcyjnych, firm zajmujących się wycinką lasów oraz transportem drewna, itp). Dostępne również w wersjach do przechowywania biodiesla oraz AdBlue.

FDC to zakres zbiorników dwupłaszczowych. Obudowa zewnętrzna służy jako zbiornik awaryjny i może pomieścić 110% wewnętrznej pojemności zbiornika. Zbiorniki nie są przytwierdzone do ziemi, w związku z czym nie wymagają żadnych pozwoleń budowlanych. Wykonane są z wysokiej jakości polietylenu odpornego na promieniowanie UV, zapewniając trwałość i odporność na korozję.

Nowoczesna technologia produkcji (rotacyjne formowanie bez szwu) w jakiej wykonywane są zbiorniki, eliminuje ryzyko pęknięcia i wycieku na spoinie. Wszystkie zbiorniki spełniają normy sanitarne w zakresie przechowywania materiałów palnych klasy III o temperaturze zapłonu powyżej 55 ° C oraz posiadają certyfikat w/g normy Unii Europejskiej EN13341.

Zbiorniki są wyposażone w zintegrowany dystrybutor zawierający urządzenie dozujące oraz automatyczne pistolety nalewcze, zabezpieczone przed przelaniem podczas tankowania. Pomieszczenie, w którym znajduje się dystrybutor chroni właz dostępowy zamykany na klucz.

Dlaczego warto kupić zbiornik na olej napędowy ELKOPLAST ? Zbiornik na paliwo ELKOPLAST daje Ci wiele korzyści:

  • oszczędza Twój czas - olej napędowy dostępny o każdej porze, w miejscu gdzie tego potrzebujesz,
  • oszczędza Twoje pieniądze - płacisz mniej kupując paliwo w cenach hurtowych, dodatkowo oszczędzasz na dojazdach do stacji paliwowych,
  • pozwala na pełną kontrolę zużycia paliwa,
  • jest lekki i łatwy do przenoszenia,
  • jest całkowicie odporny na korozję, promieniowanie UV oraz nie wymaga malowania,
  • nie jest na stałe połączony z podłożem, nie wymaga więc pozwolenia na budowę,
  • wewnętrzny zbiornik wykonany z jednego elementu, bez spawów, bez szwów,
  • urządzenia dozujące są bezpiecznie umieszczone w zamykanej maszynowni,
  • pozwala na kontrolowany dostęp dla wielu użytkowników

Gwarancja: 10 lat na zbiornik z tworzywa, 1 rok na podzespoły (elektryczne / elektroniczne), chyba że zaznaczono inaczej.

Ulotka w formacie PDF do pobrania.

Mariusz Urlik
Skontaktuj się z naszym handlowcem!

Czy masz pytanie dotyczące produktu?

Twoje dane osobowe przesyłane za pośrednictwem tego formularza będą służyć wyłącznie do zgłoszenia Twojej prośby. Polityka prywatności

Ustawienia prywatności i plików cookie

Zgadzając się na udostępnianie danych, przekazujesz nam informacje potrzebne do ulepszenia, analizy i marketingu w tych witrynach. Wyrażasz również zgodę na przekazywanie danych podmiotom trzecim oraz poza UE. Oświadczamy, że podane przez Państwa informacje są zabezpieczone przed nadużyciem.