Kontenery, śmietniki, pojemniki półpodziemne SemiQ

Wraz ze wzrostem produkcji odpadów i wzrastającymi wymaganiami dotyczącymi ich stanu i sortowania w celu dalszego przerobu jest konieczne stopniowe zwiększanie mocy przerobowych punktów zbiórki, które są jednak często umieszczone w miejscach, gdzie walczy się o każdy metr kwadratowy.

Dzięki zastosowaniu naszych kontenerów półpodziemnych uda się lepiej wykorzystać miejsce punktu zbiórki i jednocześnie poprawić estetykę i czystość punktu zbiórki, którego nie będą przepełniać odpadki.

Odpowiednie zastosowanie znajdą też w miejscach z większymi odległościami przewożenia, ponieważ duża pojemność umożliwia wydłużenie interwału wywożenia i obniżenie kosztów transportu.

Design jest wynikiem własnego rozwoju uwzględniającego nie tylko wygląd, ale również kryteria ergonomiczne.

Przeznaczenie

  • nadają się do zbiórki szkła, papieru, tworzyw sztucznych i mieszanego odpadu komunalnego.

Opróżnianie

  • z pomocą dźwigu hydraulicznego do kontenerów dużej pojemności, ewentualnie pojazdów wyposażonych w nadbudowę prasującą,
  • dwuhakowe, pedałowe lub system Kinshofer.

Specyfikacja

  • wyprodukowane z wysoko zagęszczonego polietylenu,
  • wszystkie części stalowe ocynkowane ogniowo,
  • składają się z silosu zewnętrznego wbudowanego do ziemi (ok. 2/3) i wewnętrznego wyjmowanego kontenera cylindrycznego.

Opcja

  • worek tekstylny zamiast kontenera wewnętrznego.
Typ Pojemność (m3) Średnica (mm) Wysokość (mm)
SemiQ 0.6 0,6 800 2500
 SemiQ 1,5 1,5 1150 2520
 SemiQ 3,0  3,0  1500  2600
 SemiQ 5,0  5,0  1900  2700

 

Galeria fotograficzna

Czy masz pytanie dotyczące produktu?

Twoje dane osobowe przesyłane za pośrednictwem tego formularza będą służyć wyłącznie do zgłoszenia Twojej prośby. Polityka prywatności

Ustawienia prywatności i plików cookie

Zgadzając się na udostępnianie danych, przekazujesz nam informacje potrzebne do ulepszenia, analizy i marketingu w tych witrynach. Wyrażasz również zgodę na przekazywanie danych podmiotom trzecim oraz poza UE. Oświadczamy, że podane przez Państwa informacje są zabezpieczone przed nadużyciem.