ELKOPLAST zostaje partnerem FEDEREC

ELKOPLAST zostaje partnerem FEDEREC

Z radością informujemy, że ELKOPLAST, wiodący czeski producent urządzeń do zbierania, sortowania, transportu i przetwarzania odpadów, został nowym partnerem francuskiej organizacji zajmującej się recyklingiem FEDEREC. To partnerstwo wpisuje się w naszą długoterminową strategię wspierania gospodarki o obiegu zamkniętym i zrównoważonego rozwoju.

FEDEREC jest największą profesjonalną organizacją recyklingową we Francji. Reprezentuje ponad 1300 firm, które rocznie zbierają, sortują, przetwarzają i poddają recyklingowi ponad 200 milionów ton odpadów. FEDEREC zapewnia swoim członkom szereg usług, takich jak doradztwo, szkolenia, informacje i wsparcie. FEDEREC aktywnie promuje także interesy sektora recyklingu na poziomie krajowym i europejskim.

ELKOPLAST z dumą dołącza do tej prestiżowej i innowacyjnej sieci zrzeszającej firmy podzielające nasze wartości i wizję.

Wierzymy, że nasze partnerstwo z FEDEREC i jej członkami pozwoli nam współpracować na rzecz lepszego wykorzystania zasobów i ochrony środowiska. Mamy nadzieję, że nasza współpraca przyniesie nam obopólne korzyści i otworzy nowe możliwości rozwoju naszej działalności.

Ustawienia prywatności i plików cookie

Zgadzając się na udostępnianie danych, przekazujesz nam informacje potrzebne do ulepszenia, analizy i marketingu w tych witrynach. Wyrażasz również zgodę na przekazywanie danych podmiotom trzecim oraz poza UE. Oświadczamy, że podane przez Państwa informacje są zabezpieczone przed nadużyciem.